19 tundi 05 minutit

november 19, 2010
Lennupileti ostmine on sama lihtne - tuleb ainult suund välja valida.


Lisaks õigele suunale võiks ka hind õige olla.
Kuna viletsa suusailma alates on  Aasia-poolsetel lennupiletihindadel kalduvus suund kirdesse võtta, oli vaja tükk aega sobivat varianti o. Edasi-tagasi ei tulnud kõne alla, kuna trajektoor millel liigun - on piisavalt suur + jäävad ära mõttetud topeltsõitmised. Ehk eesti keeles: ainult edasi, mitte sammugi tagasi.
Lõpuks peale mõningaid otsimisi ning kaalumisi ( variantidena pidi arvestama ka Riiast või Helsingist reisi alustamisega ) leidsin pileti marsruudile Tallinn - Riia - Moskva - Peking. Operaatoriteks:


               +                   

SASiga oleks läbi Kopenhaageni pääsenud ning oli ka muid variante ent see oli hinna poolest sobivaim + saab Tallinnast reisi alustada. Mõned tunnid oleks teiste variantidega säästnud ent mõne väljumise puhul oleksin Pekingis kohal olnud alles peale südaööd + muu keberniit. Nüüd peaksin sihtkohas maabuma hommikul enne kümmet ehk on kogu päev aega endale sobiv kuusk ( või nulg ) ööveetmiseks välja valida.
Hainan Airlines on Hiina suuruselt neljas kompanii ning sellel nädalal avalikuks tulnud uudise põhjal tunneb huvi ka Tallinnasse otselennu vastu, mille tagamõte jääb vähemalt mulle esialgu parajaks müstifikatsiooniks. Samas, õigel maletajal on ju alati paar käiku ette valmis mõeldud et siis sobival hetkel varrukast trump lagedale tõmmata. Või jänes kaabust.
Praegu lendavad nad Rahvavabariigi pealinna nii Moskvast kui ka Peterburist.
Aga homme 08.35 Lennu-jaamast minekit ning pühapäeva hommikul kell 09.40 kohal. 
Ajavahe kuus tundi.
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri